Спаринг. Шахтар (молодіжний склад) – Рубікон 1:2

У тижневому циклі, між іграми з Карпатами та Черніговом, тренерський штаб Рубікону знайшов час, щоб провести спаринг з молодіжним складом донецького Шахтаря. У цьому матчі керівництво нашої команди хотіло дати можливість отримати ігрову практику тим футболістам, які не завжди виходять у стартовому складі, а також переглянути потенційних новачків. Тому не дивно, що в стартовому складі на поле виявилося всього лише четверо з числа заявлених гравців.

Обидві команди не форсували події, вирішивши насамперед убезпечити власні ворота. Довгий час на полі точилася позиційна боротьба з мінімальною кількістю моментів. В середині першого тайму молоді «гірники» відкрили рахунок. Цьому передувала низка помилок в обороні Рубікону, коли ніхто із захисників не зміг вибити м’яч зі штрафної площадки і, в підсумку, гравець донецької команди заштовхнув його в ворота з близької відстані. А перед свистком на перерву нашій команді відверто пощастило. Після красивого розіграшу штрафного м’яч опинився в ногах у нападника Шахтаря, який із гарної позиції влучив у штангу.

Після перерви Рубікон заграв більш агресивно. Команда все частіше володіла м’ячом на половині поля суперника і в ході однієї з атак захисники господарів поля порушили правила у власному штрафному майданчику. Пенальті впевнено реалізував Богдан Покойовий.

Здавалося, матч так і завершиться внічию, але на 87-й хвилині одному з футболістів Рубікону, який знаходиться на перегляді вдалося пробити обвідним ударом і м’яч, по дузі влетів у верхній кут воріт – 1:2.

Рубікон вперше здобув перемогу в контрольному матчі над молодіжним складом донецького Шахтаря.