Епіцентр – Рубікон. Анонс матчу

У суботу, 11 вересня, Рубікон проведе черговий виїзний матч чемпіонату Другої ліги. У Дунаївцях, на полі місцевого стадіону Колос наша команда зіграє з Епіцентром. Початок матчу о 15:00.

ПРЕДСТАВЛЯЄМО СУПЕРНИКА

Команда заснована в 1960 році. За час існування Дунаївський колектив тричі перемагав в чемпіонаті Хмельницької області – в 1994, 2004 і 2019 роках і двічі вигравав Кубок Хмельницької області – в 2019 і 2020 роках.

Сезон 2019/20 Епіцентр провів в чемпіонаті ААФУ. Зайнявши 2-е місце в своїй групі команда з Дунаївців вийшла в чвертьфінал. На цій стадії турніру Епіцентр в гостях обіграв ФК Вовчанськ 4: 1. Здолавши в півфіналі з таким же рахунком ЛНЗ-Лебедин команда вийшла у фінал. У вирішальній грі була зафіксована нічия – 3:3 в основний час і 4:4 – після додаткового. У серії пенальті сильнішими були гравці Вікторії – 3:1, які завоювали золоті медалі. Епіцентру дісталося срібло. Кращим бомбардиром команди став Руслан Івашко, який забив 11 м’ячів – 9 на груповому етапі і 2 – у фінальній стадії. У вирішальних іграх найбільшу кількість голів було на рахунку Барбоси – 5.

У минулому сезоні Епіцентр довгий час був серед лідерів, але провалив заключну частину змагань. У трьох останніх турах команда набрала лише 1 очко, не забивши жодного гола. Дунаївські футболісти зайняли 4-е місце у групі А і не потрапили до Першої ліги.

У минулому сезоні Руібкон двічі зустрічався із Епіцентром. У першому колі була зафіксована нічия – 1:1. Наша команда відкрила рахунок на 22-й хвилині після удару Максима Тищенко. У другому таймі Микола Буй зрівняв рахунок. Навесні у матчі другого кола кияни зазнали чуттєвої поразки – 0:3. Голи у складі Епіцентру забивали Тарас Пліс та двічі Руслан Івашко.

НОВИНИ КОМАНДИ

Перед початком сезону у Епіцентрі було змінено тренера. Команду очолив 50-річний Олег Надуда. У роки ігрової кар’єри він виступав на позиції півзахисника за Ниву (Миронівка), ЦСКА (Київ), Ниву (Вінниця), Спартак (Москва, Росія), Маккабі (Герцлія, Ізраїль) та становився чемпіоном Росії у складі Спартака.

У цьому сезоні Епіцентр не досить добре розпочав сезон. Після стартової перемоги над Нивою (1:0) були прикрі поразки від Лівого Берега (0:4) та ЛНЗ (1:2). Після них були биті Любомир (1:0) та Мункач (3:1) та програно матч із Чайкою (0:1). Після 7-го туру Епіцентр займає 8 місце, маючи по 3 перемоги та поразки, різниця забитих та пропущених м’ячів 6:8.

Напередодні закриття трансферного вікна Епіцентр підписав відомого півзахисника 38-річного Адріана Пуканича, який у минулому сезоні у складі Ужгорода став кращим бомбардиром Другої ліги.