Голи: 1:0 Івашко (45)

Епіцентр: Чернобай, Жмуйда, Сениця, Захарченко, Ничипоренко (Кравченко, 61), Кіцак (Пуканич, 61), Буй, Беженар, Немтінов (Пліс, 90), Барбоза, Івашко (Якубов, 61).

Рубікон: Пацкан, Сухомлінов, Грабовський, Махонін, Леонов, Швец, Улянченко (Могіль, 65), Матвіїшин (Давиденко, 75), Зоренко (Близно, 86), Уманець (Голуб, 39), Бороденко.

Попередження: Ничипоренко (34) – Швець (29), Голуб (47), Могіль (74)

Тренерському штабу Рубікону знов прийшлось ламати голову з визначенням основного складу. До травмованих раніше гравців добавились Марченко та Тетерук, а Покойовий пропускав гру через дискваліфікацію. Тому місце зліва у захисті зайняв Владислав Леонов, а Богдан Швець у центрі поля разом з Владиславом Улянченко, у лінії нападу повинен був діяти Дмитро Бороденко.

Господарі намагались забити швидкий гол, але захист Рубікону не припускався помилок на старті гри. Навпаки, вже на 10 хвилині саме гості могли відкрити рахунок. Бороденко нав’язав боротьбу образу двом захисникам та змусив видити м’яч на кутовий. Подача від Улянченка і Зоренко головою ледь не влучив у дальній кут воріт. Господарі не чурались грати жорстко, а часом і жорстоко. Кілька разів лікар з масажистом нашої команди вибігали на поле. Саме через травми було проведено першу заміну. Ничипоренко відверто грав у ногу Уманця, не дістаючи до м’яча. Арбітр вирішив продемонструвати лише гірчичник. Молодий півзахисник Рубікону на руках партнерів залишив поле – його замінив Денис Голуб. Коли йшла остання хвилина першого тайму господарі провели швидку атаку і Івашко випередив Пацкана у боротьбі за м’яч, проштовхнувши його у кут воріт – 1:0.

Після перерви Рубікон почав грати ближче до своїх воріт і більше сподіваючись на контратаки. Одна з таких була завершилась невлучним ударом Голуба з дальньої відстані. Моменти у протилежних воріт були гострішими. Господарі влучали у поперечину, небезпечно били з другого поверху. Віктор Курята щоб виправити ситуацію випустив на поле другого форварда – Євгенія Могіля, але він довгий час діяв без м’яча. Тим часом моменти у наших воріт становились все гострішими. Дальній постріл Пуканича і Пацкан відбиває м’яча перед собою. Першим на добивання встиг Якубов, але влучив у поперечину. За хвилину знов бив Якубов і тут Пацкан майстерно витащив м’яч з-під поперечини. Сам так він діяв і під час небезпечного удару Пуканича з гострого кута. На останніх хвилинах Пацкан створи ще кілька сейвів, але це не принесло ничійного результату.