Епіцентр – Рубікон 1:0. Цифри матчу

Матч Епіцентр – Рубікон приніс кілька цікавих статистичних результатів.

У цій грі гравці Рубікону 5 разів били по воротам суперника (у площину – 3). Футболісти Епіцентру 22 рази пробивали в бік воріт нашої команди (у площину – 8). Відмітимо, що у другому таймі вони завдали 16 ударів (7 у площину).

Гравці Рубікона своїми активними діями напрацювали на 12 штрафних за гру. По 2 рази суперники фолили на Владиславі Зоренко та Владиславі Улянченко. У бік наших воріт призначено 17 штрафних. Найбільше фолили Богдан Швець – 4 рази та Владислав Зоренко – тричі.

Наша команда подала 2 кутових, Епіцентр – 7.

16 разів футболісти Рубікону вводили м’яч з-за бокової, суперники виконали аут 13 разів.

Гравці Рубікону зробили 5 акцентованих подач та прострілів до карного майданчика суперників. Футболісти Епіцентру виконали 27 подібних дій, причому лише у першому таймі – 21.

Гравці обох команд по 2 рази опинялись у офсайді.

Футболісти Рубікона отримали 3 попередження, господарі матчу – 2.

Рубікон в 9 раз у своїй кар’єрі програв з рахунком 0:1 (втретє у чемпіонату Другої ліги).

Наша команда не забиває у 3 матчі поспіль. Безгольова серія триває 270 хвилин.

Гра проти Епіцентра стала 90 в чемпіонатах України в історії Рубікона.

Ця поразка вже 50 для нашої команда в історії клубу.

Команда під керівництвом Віктора Куряти пропустила 120 м’яч у 71 грі.

Рубікон пропускає 8 м’яч у заключну п’ятихвилинку першого тайму.

Олег Когут з Тернополя став 60 арбітром, який проводив матчі Рубікона у чемпіонатах країни.

Владислав Леонов став 132 гравцем Рубікона, який виходив на поле у складі нашої команди у чемпіонатах країни.

Богдан Швець отримав 14 попередження (у 38 грі) і за цим показником зрівнявся с Максимом Тищенко. Більше за них жоден з гравців Рубікону не отримував жовтих карток.

Олег Близно увійшов до топ-30 гвардійців Рубікона, зігравши свій 15 матч за нашу команду. Він продовжує залишатись одним з джентльменів клубу не отримавши жодного попередження (рекорд у Романа Гарасюти – 25 матчів без жовтих карток).

Лише 4 футболіста у історії Рубікона були внесені до ігрових протоколів в матчах чемпіонатів країни, але на поле так і не вийшли. Серед діючих гравці це голкіпер Денис Ферт (7 ігор на лаві запасних) та захисник Євгеній Розгон (2 гри на лаві запасних).