Чайка: Іванов, Сичевський (Коваленко, 87), Соловйов (Довгий, 38), Василенко, Потопальський, Мосіюк (Малишкін, 46), Лазарець (Русьян, 67), Бартошук, Родрігес Нівалдо, Тименко, Музиченко.

Рубікон: Пацкан, Махонін, Грабовський, Сухомлинов, Покойовий, Луценко (Швець, 58), Улянченко, Притуляк (Зоренко, 73), Уманець (Голуб, 81), Матвіїшин (Бороденко, 65), Близно (Могіль, 46).

Попередження: Родрігес Нівалдо (15), Потопальський (20) – Грабовський (20), Луценко (53), Швець (61)

Вилучення: Грабовський (61)

Арбітр: Денис Федан.

Незважаючи на перемогу у минулому турі головний тренер Рубікону Віктор Курята вирішив провести деякі зміни у складі своєї команди. У порівнянні з матчем проти Любомиру на поле з перших хвилин з’явились Владислав Улянченко, Олег Близно та дебютант команди 32-річний Олексій Притуляк, який повернувся в Україну після кількох років виступів у польському чемпіонаті.

Вже с перших хвилин на полі точилась жорстка чоловіча боротьба. Більш гострішими були атаки Рубікона. Міг влучити у дев’ятку зі штрафного Улянченко – ледь забракло влучності. На 8-й хвилині  Близно міг вийти віч на віч з голкіпером суперника, але вирішив віддати пас і зробив це невдало. Згодом Луценко міг відкрити рахунок, але з його пострілом впорався Дмитро Іванов. Господарі не могли нічого зробити, але їм допомогли самі гравці Рубікона. Після пасування з партнерами Євген Пацкан помилився на виході. М’яч опинився у Родрігеса Нівалдо, який передав його Довгому. Гравець, який лише за хвилину до цього з’явився на поле пробив у правий кут воріт – 1:0.

У перерві Віктор Курята замінив Олега Близно на більш габаритного Євгенія Могіля. Атаки Рубікона стали гострішими і здавалось ось-ось рахунок буде зрівнено. Але на 61-й хвилині Швець сфолив у центрі поля і отримав гірчичник, а тим часом Грабовський щось не поділив із Тименко. Як наслідок, арбітр вирішив «нагородити» нашого захисника червоною карткою. Залишившись у меншості гості продовжили шукати шляхи до воріт суперника. І на 70-й хвилині після високої подачі Могіль краще усіх розібрався у ситуації і замкнув його влучним ударом – 1:1. До кінця матчу рахунок так і не змінився.