Рубікон – Мункач 0:1

Рубікон – Мункач 0:1

Гол: 0:1 Піщур (65)

Рубікон: Коломієць, Леонов, Махонін, Сухомлинов, Покойовий (Уманець, 46), Луценко, Улянченко, Матвіїшин (Голуб, 78), Давиденко (Зоренко, 46), Притуляк (Островерх, 82), Близно (Могіль, 46)

Мункач: Дегтяр, Волков, Галас (Лучка, 82), Григоращук, Дубілей, Луців В., Луців П., Піщур (Добранський, 82), Стень (Грицак, 63), Степанчук (Бундаш, 90+2), Чепа.

Попередження: Луценко (22), Покойовий (45) – Стень (38), Піщур (79)

Вилучення: Луценко (61)

Арбітр: Інна Вакулко

Рубікон перед цією грою потрапив у кадровий цейтнот. Одразу 8 гравці не змогли взяти участь у матчі через травми та дискваліфікацію. Через це тренерський штаб значно перекроїв свій стартовий склад.

Дебют гри був за гостями, які намагались забити швидкий гол, але не влучали у площину воріт, завдавши велику кількість ударів. Перший небезпечний момент наша команда у воріт Мункачу створила на 17 хвилині. Подача зі штрафного від Притуляка і у метушні м’яч ледь не влетів у ворота. У протилежних воріт справжня небезпека виникла на 20 хвилині. Після удару з правого флангу воротар Рубікона помилився, але його помилку виправив Махонін.

На старті другого тайму знов у наших воріт виникла небезпечна ситуація. Стандарт з правого флангу і Коломієць виронив м’яча, який ледь не влетів за лінію воріт. Клоючові моменти як другого тайму, так і усієї гри відбулись у середині цієї половини матчу. Спочатку Інна Вакулко вилучила за другу жовту картку центрального півзахисника нашої команди Олега Луценко. А за кілька хвилин височенний Піщур замкнув подачу від Грицака, який щойно вийшов на заміну. Атаки Рубікона на останніх хвилинах ні до чого не привели.