Рубікон – ЛНЗ. Текстова он-лайн трансляція

Матч завершено

90+1 хвилина. 25 аут для ЛНЗ

90 хвилина. Знову Ферт рятує команду

90 хвилина. Компенсований час – 3 хвилини

86 хвилина. 15 штрафний для ЛНЗ

85 хвилина. 15 аут для Рубікона

85 хвилина. Заміна в Рубіконі – замість Зоренко грає Тетерук

80 хвилина. Навіс на Войцеховського, але тому не хватило зросту, щоб дістати м’яч

76 хвилина. 1:2 Галенко пробив у лівий кут і Ферт майже дістав м’яч

75 хвилина. Боротьба Швеця і гравця ЛНЗ завершилась свистком рефері – пенальті

73 хвилина. Дві заміни у ЛНЗ – замість Насонова і Тищенка вийшли Голіков та Замуренко

73 хвилина. Заміна в Рубіконі – замість Уманця вийшов Стефен

70 хвилина. 20 аут для ЛНЗ

68 хвилина. Сухомлинову надають допомогу

67 хвилина. Пучковський фолить проти Ферта

66 хвилина. Ферт тащить дальній удар Тищенка

64 хвилина. Вихід Пучковського – удар під дальню стійку – Ферт робить дивосейв

63 хвилина. Попередження. Долінський фолить на Сухомлинові

59 хвилина. Три заміни у ЛНЗ – замість Сторчоуса, Євдокимова та Бобка грают Пучковський, Долінський та Войцеховський

59 хвилина. Заміна в Рубіконі – замість Олега Близно грає Давиденко

56 хвилина. Попередження. Уманець помилився на бровці і мав сфолити, щоб не дати супернику провести атаку

53 хвилина. Удар Покойового метрів з 35 – рикошет і кутовий

52 хвилина. Прохід Уманця і простріл від нього – воротар відбив, Лопирьонок вибів м’яч на кутовий

51 хвилина. 15 аут для ЛНЗ

50 хвилина. Близно та Лопирьонок зіштовхнулись головами

46 хвилина. Другий тайм розпочато

Перший тайм завершено

45 хвилина. Компенсований час – 3 хвилини

42 хвилина. 10 аут для ЛНЗ

37 хвилина. Прохід Уманця, скидка на Покойового – Богдан б’є вище воріт

36 хвилина. 1:1 Бобко влучно пробив у правий від себе кут

35 хвилина. Попередження. Островерх не згоден з рішенням арбітра

35 хвилина. Галенко підробляв м’яч і впав після того як вдарив сам собі по нозі. Арбітр ставить пенальті

34 хвилина. Попередження. Махонін фолить у центрі поля

33 хвилина. ЛНЗ фолить у атаці проти Зоренко

31 хвилина. Островерх повернувся на поле

30 хвилина. Сторчоус і Островерх зіштовхнулись головами у центрі поля

28 хвилина. ЛНЗ вже виконав 5 кутовий, але доки все спокійно

25 хвилина. Гравці повернулись на поле після надання медичної допомоги

24 хвилина. Пауза у грі – після кутового головами зіштовхнулись Бороденко і Близно

23 хвилина. Рикошет від ноги Махоніна – до воріт метрів 5, але Ферт встиг виставити руку і відбити м’яч на кутовий.

20 хвилина. Рубікон більше грає другим номером. Але нам вдаються швидкі атаки

16 хвилина. 1:0 Покойовий вразив правий нижній кут

15 хвилина. Зоренко збили у карному майданчику – пенальті

10 хвилина. Швецю надають допомогу

1 хвилина. Матч розпочато

Ми розпочинаємо текстову онлайн трансляцію  матчу Рубікон – ЛНЗ

Стартовий склад Рубікону: Ферт, Сухомлинов, Махонін, Леонов, Покойовий, Швець, Островерх, Уманець, Зоренко, Бороденко, Близно. Запасні: Пацкан, Голуб, Давиденко, Матвіїшин,Ньянка, Розгон, Тетерук.

Стартовий склад ЛНЗ: Попович, Тарасенко, Лопирьонок, Бурлін, Насонов, Норенков, Євдокимов, Бобко, Сторчоус, Тищенко, Галенко. Запасні: Ярошевимч, Куксенко, Голіков, Долінський, Войцеховський, Пучковський, Волков, Сніжко, Замуренко