Рубікон – ЛНЗ 1:2

Голи: 1:0 Покойовий (16 – пенальті), 1:1 Бобко (35 – пенальті), 1:2 Галенко (76 – пенальті)

Рубікон: Ферт, Сухомлинов, Махонін, Леонов, Покойовий, Швець, Островерх, Уманець (Ньянка, 73), Зоренко (Тетерук, 85), Бороденко, Близно (Давиденко, 59).

ЛНЗ: Попович, Тарасенко, Лопирьонок, Бурлін, Насонов (Голіков, 73), Норенков, Євдокимов (Долінський, 59), Бобко (Войцеховський, 59), Сторчоус (Пучковський, 59), Тищенко (Замуренко, 73), Галенко.

Попередження: Махонін (34), Островерх (35), Уманець (56), Швець (76) – Долінський (63)

Арбітр: Євген Назаров (Харків)

Не позаздриш зараз тренерам Рубікону: у грі з ЛНЗ вони не могли задіяти 9 футболістів через хвороби, травми та дискваліфікацію. А перед самим стартовим свистком зазнав пошкодження капітан і основний голкіпер команди Євген Пацкан. Тому місце в воротах зайняв молодий Денис Ферт, для якого ця гра стала дебютною у складі Рубікона.

Незважаючи на всі негаразди кияни не стали хлопчиками для биття. Вони жваво розпочали поєдинок і змусили більш досвідчених суперників грати з оглядкою на власні ворота. І вже на 15-й хвилині активність Рубікона винагороджена. Спритного Владислава Зоренко збили у карному майданчику гостей і Богдан Покойовий впевнено реалізував пенальті – 1:0.

Наша команда продовжувала діяти при допомозі швидких атак, яким гостроту добавляли флангові півзахисники Владислав Зоренко і Артем Уманець. Але й гості не сиділи склавши руки. Особливо небезпечною виглядала ситуація на 23-й хвилині. Нападник ЛНЗ намагався пробити по воротам і м’яч рикошетом від Артема Махоніна мав влетіти у сітку, але на заваді став Денис Ферт. Хід матчу змінився на 36-й хвилині. Ярослав Галенко впав у карному майданчику господарів і арбітр, незважаючи на зауваження гравців Рубікону вказав на 11-метрову позначку. Іван Бобко пробив у правий від себе кут воріт – Денис Ферт зміг лише торкнутися м’яча, але не змінити напрямок його польоту – 1:1. І майже одразу виник черговий моменту воріт ЛНЗ. Це Артем Уманець наче слаломіст пройшов крізь захист суперника, а ось Богдан Покойовий, отримавши передачу від партнера пробив вище воріт.

Довгий час у другому таймі рахунок не змінювався. І перш за все гравці Рубікону повинні дякувати своєму голкіперові Денису Ферту, який кілька разів робив неймовірні сейви. Але й він був безсилий на 76-й хвилині, коли у його ворота був знов призначений пенальті. 31-й номер киян зміг дотягнутися до м’яча, який пробив з позначки Ярослав Галенко і все ж таки змушений був витягати його з сітки воріт. У залишившийся час господарі намагались спасти гру, але їм це не вдалось.