Рубікон – ЛНЗ 1:2. Цифри матчу

Матч Рубікон – ЛНЗ, який завершився перемогою гостей з рахунком 1:2 приніс кілька цікавих статистичних фактів.

Протягом матчу гравці Рубікону завдали 6 ударів, але лише 1 з них був у площину воріт. Частіше всіх бив Богдан Покойовий – 5 разів. Футболісти ЛНЗ били 15 разів (7 у площину).

Рубікон 14 разів виконував штрафні удари. Тричі суперники фолили на Владиславі Зоренко. Гравці ЛНЗ виконали 15 штрафних. Частіше усіх порушували правила Владислав Зоренко и Богдан Швець – по три рази. Рубікон 3 рази подавав кутові, а суперник – 11.

Наша команда 15 разів вводила м’яч з ауту. ЛНЗ цю процедуру виконав 25 разів.

Лише двічі гравці Рубікона виконали акцентовану подачу або простріл у карний майданчик суперників. А гості робили це 15 разів.

Одного разу гравець Рубікона опинився у офсайді, суперники у положенні поза грою були двічі.

Арбітр Євгеній Назаров продемонстрував 4 жовті картки гравцям нашої команди і одного разу – суперникам. В наші ворота він призначив 2 пенальті, а у ворота ЛНЗ – один.

Рубікон 8-й раз у своїй історії програв з рахунком 1:2 (вчетверте у чемпіонаті Другої ліги).

Рубікон пропустив 20 гол у цьому чемпіонаті.

Наша команда забила вже 7-й гол у проміжок між 16-20 хвилинами. 8 м’ячі пропущено у проміжок між 31-35 та 76-80 хвилинами.

У грі проти ЛНЗ у складі нашої команди дебютував голкіпер Денис Ферт. Він став 134-м гравцем Рубікона, який виходив на поле у матчі чемпіонату країни. Також він є 15- м воротарем у історії Рубікона.

Вдруге в історії Рубікона в одному матчі призначається 3 пенальті. Пенальті, який пробивав захисник Рубікону Богдан Покойовий став 10 для нашої команди у чемпіонатах країни – реалізовано 9.

Перший пенальті призначений у наші ворота у грі проти ЛНЗ, став 25-м в історії виступів Рубікона у чемпіонатах країни. Наразі з 26 пенальті, пробитих у наші ворота реалізовано 21.

Лише Владислав Зоренко та Артем Махонін грали в усіх 12-ти матчах чемпіонату у цьому сезоні.

15-й матч за нашу команду зіграв Дмитро Бороденко, 10 – Богдан Покойовий.

Богдан Покойовий ділить 1-2 місця з Анатолієм Чорномазом серед кращих захисників – бомбардирів команди. В обох по 3 забитих голи. До речі, це 5 гол Богдана Покойового у чемпіонатах Другої ліги. Ще 2 він забив у складі київської Оболоні-2.

В цьому сезоні лише 2 гравці потрапляли до ігрового протоколу, але жодного разу не вийшли на поле – це Томас Довідайтіс (1 раз) і Євгеній Розгон (4 рази). Але якщо Довідайтіс виходив на поле минулого сезону, то Розгон ще не дебютував за нашу команду.