Рубікон – Дніпро 0:3. Цифри матчу

Матч 14-го туру між Рубіконом і Дніпром приніс чергові статистичні викладки.

Наша команда у цій грі 5 разів била по воротам гостей, але жодного разу гравці Рубікону не влучили у площину. Суперники виконали 8 ударів (4 у площину).

Футболісти Рубікона виконали 15 штрафних ударів. Частіше гравці Дніпра фолили проти Богдана Швеця – тричі. Наши суперники отримували право на штрафні удари 19 разів. Більше всіх у нашій команді порушував правила Дмитро Бороденко – 6 разів.

Рубікон 6 разів виконував подачі з кутового, Дніпро – 7.

Наша команда за весь матч зробила 13 акцентованих подач та прострілів у карний майданчик суперників (10 – у першому таймі), гості – 6.

Тричі гравці Рубікона опинялись у офсайді.

Рубікон у 40-й раз програв під керівництвом Віктора Куряти (у 76-й грі).

Наша команда в 9-й раз програла з рахунком 0:3 (в 5 раз у Другій лізі) і 18 раз зазнала поразки з великим рахунком (9 раз у Другій лізі).

У 16 раз в свої історії Рубікон пропускає у проміжок між 51-55 хвилинами, у 9 раз між 56-60 хвилинами та у 10-й між 81-85 хвилинами.

Арбітр Назарій Дьордь став 12-м рефері, який вилучив гравця Рубікона у матчі чемпіонату країни.

Нападник Олег Близно зіграв 20-й матч за Рубікон і увійшов у топ-15 гвардійців клубу. Він же продовжує заочну дуель за звання головного джентльмена Рубікона. В нього наразі немає жодного попередження у 20-ти іграх. Лідирує у цьому списку колишній півзахисник нашої команди Роман Гарасюта, який зіграв 25 матчів без попереджень та вилучень.

Богдан Покойовий став першим гравцем нашої команди якого було двічі вилучено у матчах чемпіонату країни (також 2 вилучення у Сергія Шишкіна: по 1 у чемпіонаті та Кубку України). Крім того ці вилучення Богдан Покойовий отримав протягом одного чемпіонату. Загалом статистика виступів Покойового у другій лізі вражає: за 3 сезони у 46 матчах цей захисник забив 5 м’ячів, отримав 16 попереджень і 5 разів був вилучений з поля.

У поточному сезоні гравці Рубікону вже встигли повторити рекорд за кількістю вилучень у одному чемпіонаті – 4, який було встановлено у сезоні 2018/19.

10-й матч за Рубікон провів захисник Даніїл Давиденко і увійшов у топ-50 гвардійців клубу.

Ганський півзахисник Стефен Ньянка зіграв 8-й матч за Рубікон у чемпіонатах України і за цим показником увійшов до топ-5 легіонерів клубу.