Спаринг. Шахтар U-19 – Рубікон 0:2

Спаринг. Шахтар U-19 – Рубікон 0:2.

Голи: 0:1 Зоренко (14), 0:2 Притуляк (40 – з пенальті)

Сьогодні, 20 жовтня, Рубікон провів спаринг з юнацькою командою донецького Шахтаря. У цій грі, яка проходила за форматом 2 тайми по 30 хвилин наш тренерський штаб зміг переглянути не тільки тих гравців, що мають невелику ігрову практику, а й потенціальних новачків.

З перших хвилин Рубікон заволодів ініціативою. Перевага киян трансформувалась у забитий гол на 14-й хвилині. Гліб Тетерук здійснив швидкий прохід по лівому флангу та зробив простріл на Зоренко, який у падінні зміг проштовхнути м’яч у сітку. За 2 хвилини Владислав міг подвоїти рахунок, але влучив у хрестовину воріт. До перерви наша команда змарнувала ще кілька гарних моментів. А ось у другому таймі, коли на полі вийшли 11 інших гравців у складі нашої команди на допомогу Рубікону прийшов захисник суперників, який незграбно прийняв м’яч у своєму карному майданчику. За гру рукою арбітр призначив пенальті, який чітко реалізував Олексій Притуляк. Зустріч завершилась з рахунком 2:0 на користь Рубікону.