А судді хто?

Визначено бригад у арбітрів, яка проведе матч 15-го туру між столичними клубами АФСК – Рубікон. Нагадаємо, ця зустріч відбудеться у суботу 23 жовтня, на полі стадіону Лівий Берег у Києві. Початок о 15:00. Після 14-ти турів Рубікон має 10 очок та займає 13 місце. Наш майбутній суперник АФСК посідає 14 місце і має 9 очок.

Арбітром у полі призначено олександрійця Дениса Федана. Він вже проводив 2 матчі з участю нашої команди у минулому чемпіонаті у Другій лізі та у поточному сезоні, в яких Рубікон жодного разу не переміг. У сезоні 2020/21 кияни зазнали поразки вдома від Ниви 0:3, а минулого місяця зіграли в нічию Чайкою на виїзді – 1:1. В цих матчах Федан 9 разів показував жовті картки гравцям Рубікону, а також вилучив Руслана Грабовського з поля. Суперникам нашого клуба Федан виніс 4 попередження. і жодної для Карпат.

Асистувати Денису Федану будуть Олександр Капленко з Кропивницького та Артем Запоріжський з Харкова. 4-й арбітр: Євген Гашков (Чернівці). Спостерігач арбітражу: Павло Беженар (Київ).