АФСК – Рубікон. Текстова онлайн трансляція

Матч завершено

90+4 хвилина. У Притуляка судома ноги, але рефері не випускає лікаря на поле

90 хвилина. Компенсований час – 4 хвилини

89 хвилина. Попередження. Леонов зриває атаку суперника

88 хвилина. 30 аут для Рубікона.

87 хвилина. У АФСК заміна – замість Кошлячка грає Студінікін

86 хвилина. Заміна у Рубікона – замість Бороденка грає Махонін

82 хвилина. Вилучення. Грабовський виразив свою незгоду з рішенням арбітра і достроков залишив поле

79 хвилина. Лікарі надають допомогу гравцю АФСК

76 хвилина. Заміна в Рубіконі – замість Голуба грає Ньянка

75 хвилина. Попередження. Рогульський грубо грає проти Притуляка

72 хвилина. Попередження. Грабовський фолить у центрі поля

72 хвилина. 1:1. З передачі Роєнка гол забив Сахно

67 хвилина. Заміна в Рубіконі – замість Давиденка у нашій команді дебютує Максим Куліш

65 хвилина. Роєнко у офсайді

65 хвилина. 20 аут для АФСК

64 хвилина. Заміна у АФСК – замість Нескея вийшов Березинець

58 хвилина. Попередження. Куртяк збив Голуба перед самим карним майданчиком, але Притуляк пробив зі штрафного вище воріт

57 хвилина. Бороденко змусив суперника зфолити на собі

56 хвилина. 15 аут для АФСК

54 хвилина. 5 кутовий біля воріт Рубікона, але все обійшлось

51 хвилина. Коломієць у стрибку дістає м’яч і переправляє його на кутовий

49 хвилина. Гравцю АФСК надають допомогу після зіткнення з Бороденко

46 хвилина. Три заміни у АФСК: замість Гарнаги, Зеленька і Рудовського грають Фінченко, Нагорний і Сахно

46 хвилина. Другий тайм розпочався

Перший тайм завершено

45+2 хвилина. Роєнко б’є без підготовки – вище воріт

45 хвилина. Компенсований час – 2 хвилини

44 хвилина. 5 штрафний для Рубікона заработав Притуляк

42 хвилина. 15 аут для Рубікона

41 хвилина. Подача з кутового і Коломієць переводить м’яч за лінію воріт на ще один кутовий

40 хвилина. 10 аут для АФСК

38 хвилина. Попередження. Кошляк прямою ногою пішов на Островерха

36 хвилина. Попередження. Улянченко руками зупиняє суперника

35 хвилина. 0:1 Після подачі кутового м’яч відскочив до Леонова і Владислав влучно пробив у дальній кут

34 хвилина. Голуб заработав перший кутовий для Рубікона

30 хвилина. Притуляк зі штрафного подав у напрямку Грабовського – Руслан не влучив по м’ячу

29 хвилина. Попередження. Роєнко грубо грає проти Островерха.

28 хвилина. Після подач зі штрафного Роєнко бив з лінії карного майданчика – біля дальнього кута

27 хвилина. Попередження. Швець фолить біля бокової лініїї

24 хвилина. Заміна в Рубіконі – замість Зоренка вийшов Островерх

22 хвилина. Попередження. Бороденко фолить у атаці

21 хвилина. Лікар команди показав, що потрібна заміна

20 хвилина. Зоренко надають допомогу на полі

19 хвилина. 5 штрафний для АФСК

19 хвилина. Куртяк у офсайді

18 хвилина. Бороденко у офсайді

18 хвилина. Рогульський у центрі поля грубо грає проти Зоренка

15 хвилина. Небезпечна подача з правого флангу від Притуляка – Голуб не встиг її замкнути

13 хвилина. Подача з кутового біля воріт Рубікона – Леонов вибиває м’яч у напряму Голуба

13 хвилина. Небезпечна подач зі штрафного – Грабовський головой переводить м’яч на кутовий

12 хвилина. Швець фолить поруч із своїм карним майданчиком

12 хвилина. Несильний удар гравця АФСК – Коломієць легко забрав м’яч

11 хвилина. Удар Голуба з лінії карного майданчика заблокував захисник

11 хвилина. 5 аут для АФСК

9 хвилина. 5 аут для Рубікона

6 хвилина. Обводячий удар Куртяка – не сильно і поруч із дальньою стійкою

5 хвилина. Стартові хвилини пройшли без моментів

1 хвилина. Матч розпочався. Рубікон грає у помаранчевій формі, АФСК – у синій

Доброго дня! Прес-служба ФК Рубікон розпочинає текстову он-лайн трансляцію матчу 15-го туру між АФСК – Рубікон.

Стартовий склад Рубікону: Коломієць, Швець, Грабовський, Матвіїшин, Леонов, Улянченко, Зоренко, Притуляк, Голуб, Давиденко, Бороденко. Запасні: Ферт, Махонін, Островерх, Розгон, Ньянка, Тетерук, Куліш.

Стартовий склад АФСК: Баранцов, Вечурко, Гарнага, Зеленько, Ключик, Кошляк, Куртяк, Нескей, Рогульський, Роєнко, Рудовський. Запасні: Марціяш, Примаченко, Березинець, Нагайский, Нагорний, Олабин, Сахно, Сидоренко, Семчук, Студінікін, Фінченко, Шевчук.