АФСК: Баранцов, Вечурко, Гарнага (Фінченко, 46), Зеленько (Нагорний, 46), Ключик, Кошляк (Студінікін, 87), Куртяк, Нескей (Березинець, 64), Рогульський, Роєнко, Рудовський (Сахно, 46).

Рубікон: Коломієць, Швець, Грабовський, Матвіїшин, Леонов, Улянченко, Зоренко (Островерх, 24), Притуляк, Голуб (Ньянка, 76), Давиденко (Куліш, 67), Бороденко (Махонін, 86).

Попередження: Роєнко (29), Кошляк (38), Куртяк (58), Рогульський (75) – Бороденко (22), Швець (27), Улянченко (36), Грабовський (72), Леонов (89)

Вилучення: Грабовський (82 – повторне попередження)

Арбітр: Денис Федан (Олександрія)

Після серії домашніх поразок, яка співпала з дискваліфікацією Руслана Грабовського Рубікон грав у гостях проти АФСК. Цю гру у пресі назвали столичним дербі, адже обидві команди з Києва.

Іншим разом склад Рубікона можна було б назвати експериментальним, адже на полі не було багатьох лідерів команди. Стартові хвилини суперники не форсували. Було багато боротьби у центрі поля, але гру не можна було означити грубою. Більш гострішими були атаки у господарів. До того ж, через травму у середині першого тайму поле залишив один з кращих бомбардирів Рубікона Владислав Зоренко. І все ж, саме Рубікону судилося відкрити рахунок. Після подачі єдиного  для помаранчевих кутового у першому таймі, м’яч відскочив до Леонова і Владислав влучно пробив у дальній кут воріт.

Після перерви господарі заграли гостріше. Моменти стали виникати біля воріт Рубікона. І якщо захист та Володимир Коломієць справлялись зі своїми обов’язками, то на 72-й хвилині вони дозволили Роєнку віддати передачу на Сахна, який залишившись без опіки вразив ворота Рубікона – 1:1. Останні хвилини гри наша команда провела у меншості – з поля було вилучено Руслана Грабовського, але вистояла нічию.