АФСК – Рубікон 1:1. Цифри матчу

Як завжди після матчу прес-служба Рубікону підбиває деякі статистичні підсумки.

У матчі проти АФСК гравці Рубікона нанесли лише 1 удар по воротам суперника, який, до речі, став результативним. АФСК 13 разів бив по воротам Рубікона (3 удари у площину воріт).

Наша команда 9 разів виконувала штрафні удари. Суперник частіше фолив проти Дмитра Бороденка (4 рази) та Олексія Притуляка (3 рази). Наші гравці порушували правила 17 разів. Самим недисциплінованим були Богдан Швець (4 рази) та Дмитро Бороденко (3 рази).

Рубікон 5 разів виконував кутові удари, суперник – 6.

Наша команда 32 рази вводила м’яч за ауту, АФСК виконав цю процедуру 24 рази.

Гравці Рубікона 11 разів виконували акцентовані подачі та простріли у карний майданчик суперника, АФСК – 6.

Арбітр матчу зафіксував 2 офсайди у гравців нашої команди і 3 у суперників.

Гравці обох команд отримали по 4 попередження. А захисника Рубікона Руслана Грабовського було вилучено з поля.

Серія Рубікона без перемог складає 5 матчів поспіль (2 нічиї, 3 поразки). Найдовша серія без перемог в історії нашої команди складає 11 матчів (2 нічиї, 9 поразок).

Півзахисник Максим Куліш став 135-м гравцем Рубікона у чемпіонатах України.

Вперше у свої історії наша команда завершила гру із 100-відсотковим показником результативних ударів – 1 з 1.

Гол Владислава Леонова став 10-м для нашої команди у поточному чемпіонаті. А для самого захисника він став дебютним у складі нашої команди у 5-му матчі. Він став 37-м автором забитого гола Рубікона у чемпіонатах України. До речі, у цьому сезоні захисники нашої команди забили 4 голи, півзахисники – 5 і нападники – лише 1.

В 10-й раз у своїй історії Рубікон зіграв з рахунком 1:1 у чемпіонатах країни (в 4-й раз у чемпіонаті Другої ліги).

Вперше у чемпіонаті Другої ліги (втретє у своїй історії) Рубікон забив у проміжок між 31-35 хвилинами. І в 10-й раз пропустив між 71-75 хвилинами ( 5-й випадок у Другій лізі).

Захисник Руслан Грабовський другий для себе матч поспіль залишає поле достроково – через вилучення. І вдруге червону картку йому показує арбітр з Олександрії Денис Федан.

Руслан Грабовський наздогнав Богдана Покойового за кількістю червоних карток у чемпіонатах країни за Рубікон – по 2. Також 2 вилучення було у Сергія Шишкіна (1 у чемпіонатах і 1 у Кубку Украиїни).

Гравці Рубікона у цьому чемпіонаті перевершили рекорд за кількістю вилучень. Лише за 14 турів у пасиві нашої команди 5 червоних карток. До того рекордним показником було 4 вилучення.

Арбітр Денис Федан став 4-м рефері, який двічі вилучав гравців Рубікона у матчах чемпіонатів країни.

Богдан Швець отримав чергове попередження у грі з АФСК і відтепер лідирує за кількістю жовтих карток у поточному сезоні (6) та за часи виступів у Рубіконі (17). До того ж, він зіграв 10-й, ювілейний матч у поточному сезоні.

5-е попередження отримав Дмитро Бороденко, 2-е – Владислав Леонов. 1-е – Владислав Улянченко (у 7-й грі).

Лише 2 гравці команди: Владислав Зоренко та Артем Махонін грали в усіх 14-ти матчах першого кола. Найдовшу серію без пропуску ігор за всю історію Рубікона провів Віктор Бачинський (28 матчів поспіль).

Для голкіпера Володимира Коломійця ця гра стала 25-ю у чемпіонатах Другої ліги (4 за Рубікон і 21 – Оболонь-2).