Діназ – Рубікон. Текстова он-лайн трансляція

Матч завершено

90 хвилина. Компенсований час – 4 хвилини

89 хвилина. Розрізний пас на Могіля, але голкіпер суперника Котовий вибиває м’яч у подкаті поза межами карного майданчика

86 хвилина. Попередження. Два поспіль фола від Розгона і арбітр дає нашому дебютантові жовту картку

85 хвилина. Корешков віддавав на вільного партнера у карному майданчику, але Розгон зміг вибити м’яч на кутовий

82 хвилина. Ферт головою відбиває м’яч не даючи супернику пробити по воротам

81 хвилина. Попередження. Ізотов зриває атаку Рубікона з фолом

80 хвилина. Чудовий сейв Ферта після удару Авдаляна

77 хвилина. У жорсткому стику зіткнулись між собою Островерх та Покойовий. Богдану надають допомогу. У цей момент Малей виходив віч на віч з голкіпером, але вибив м’яч у аут. Дякуємо за фейр-плей

76 хвилина. 15 аут для Діназа

75 хвилина. Остапння заміна у Діназа – замість Бафталовського вийшов Помазан

73 хвилина. Неймовірна обрізка Швеця. Щастить, що суперник був у офсайді

72 хвилина. Ферт тащить удар Бафталовського

70 хвилина. Заміна у Діназа – замість Петренка вийшов Ізотов

67 хвилина. Заміна у господарів – замість Апанчука вийшов Авдалян

67 хвилина. Остання  заміна Рубікона – замість Бороденка грає Куліш

67 хвилина. Попередження. Петренко фолить проти Розгона

65 хвилина. Заміна у Рубіконі – замість Давиденка вийшов Матвіїшин

63 хвилина. 4:1 Помилка Островерха призвела до голу від Бафталовського

61 хвилина. Заміна у Рубіконі – замість Ньянки вийшов Сухомлинов

61 хвилина. Попередження. Богдан Швець фолить у центрі поля

60 хвилина. 7 штрафний для Рубікона – суперники фолять проти Островерха

57 хвилина. Дві заміни у господарів – замість Бовтрука та Банасевича вийшли Малей і Духота

56 хвилина. Ледь Притуляк вийшов на поле, як на ньому вже двічі сфолив суперник

54 хвилина. Дві заміни у Рубіконі – замість Тетерука і Улянченка вийшли Голуб і Притуляк

51 хвилина. Улянченко ледь не закинув м’яч за комірець голкіперу з гострого кута

50 хвилина. Попередження. Ньянка грубо грає у атаці

47 хвилина. 3:1 Чепурненко пробив з штрафного у ближній кут і Ферт не зміг зпинити політ м’яча

46 хвилина. Бороденко безглуздо фолить біля нашого карного майданчика

46 хвилина. Другий тайм розпочався. Замін в командах немає

Перший тайм завершено

45 хвилина. Ньянка розігнав атаку і відав на Могіля, але Євгеній був у офсайді

45 хвилина. Компенсований час – 1 хвилина

44 хвилина. Апанчук метрів з 5-ти пробив не влучно

41 хвилина. 10 штрафний для Діназа

40 хвилина 2:1. Після подачі Чепурненка з кутового Ічанський головою влучно пробив в кут воріт

40 хвилина. Вже 8 кутовий біля наших воріт

38 хвилина. Знову Ферт тащить удар Бовтрука – кутовий

37 хвилина. Бороденко потребує допомоги лікарів

36 хвилина. Гра дещо заспокоїлась

31 хвилина. 5 аут для Рубікона

30 хвилина. Попередження. Давиденко грубо збиває Бафталовського у центрі поля

28 хвилина. Небезпечний удар Бовтрука – Швець втибиває м’яч який летів у площину воріт

27 хвилина. Після кутового Волошин б’є головой – знову Ферт тащить м’яч

26 хвилина. Непорозуміння між Фертом та Давиденко: голкіпер вийшов з воріт, а захисник вибиває м’яч на кутовий.

26 хвилина. 5 аут для Діназа

23 хвилина. 1:1. Улянченко зі штрафного пробив сильно по центру – Котовий відбив м’яч перед собою і Могіль головою переправив м’яч у сітку

22 хвилина. Тетерук заработав перспективний штрафний – до воріт метрів 23

21 хвилина. Бороденко віддав незручну передачу на Улянченка і загубив момент

20 хвилина. Фол проти Могіля на нашій половині поля

19 хвилина. Діназ впевнено контролює м’яч

15 хвилина. Апанчук б’є з лінії воротарського майданчику головою, але Ферт відбиває цей м’яч

14 хвилина. Богдану Швецю надають допомогу

13 хвилина. 1:0 Чепурненко влучно пробиває у лівий від себе кут воріт

12 хвилина. Зовсім безглуздий фол Давиденка – він сбиває Бриженка без м’яча у своєму карному майданчику – пенальті

11 хвилина. Могіль фолить у атаці

10 хвилина. Третий кутовий біля воріт Рубікону

8 хвилина. Вже тричі били гравці Діназу, але жодного разу не влучили у площину

6 хвилина. Удар Чепурненка, рикошет від стінки і м’яч ледь не влетів у ворота – кутовий

5 хвилина. Островерх грає рукою біля свого карного майданчику – штрафний, до воріт метрів 23

3 хвилина. Ньянка підключився до атаки та віддав передачу на Улянченка, але Владислав не зміг загострити ситуацію

1 хвилина. Господарі дуже гостро розпочали матч

1 хвилина. Матч розпочався. З центру починають господарі

Команди виходять на поле. Рубікон сьогодні гратиме у помаранчевій формі, Діназ – у червоно-чорній

Доброго дня! Розпочинаємо текстову онлайн трансляцію матчу Діназ – Рубікон.

Стартовий склад Рубікона: Ферт, Ньянка, Покойовий, Швець, Давиденко, Розгон, Островерх, Бороденко, Улянченко, Тетерук, Могіль. Запасні: Коломієць, Махонін, Притуляк, Сухомлинов, Матвіїшин, Куліш, Голуб.

Стартовий склад Діназу: Котовий, Банасевич, Волошин, Ічанський, Корешков, Петренко, Чепурненко, Бовтрук, Бафталовський, Бриженко, Апанчук. Запасні: Крупниченко, Ізотов, Духота, Малей, Помазан, Старенький, Авдалян, Саленко, Крохмаль, Капаністий.