Діназ – Рубікон 4:1

Голи: 1:0 Чепурненко (13), 1:1 Могіль (23), 2:1 Ічанський (40), 3:1 Чепурненко (47), 4:1 Бафталовський (63)

Діназ: Котовий, Банасевич (Духота, 57), Волошин, Ічанський, Корешков, Петренко (Ізотов, 70), Чепурненко, Бовтрук (Малей, 57), Бафталовський (Помазан, 75), Бриженко, Апанчук (Авдалян, 67).

Рубікон: Ферт, Ньянка (Сухомлинов, 61), Покойовий, Швець, Давиденко (Матвіїшин, 65), Розгон, Островерх, Бороденко (Куліш, 67), Улянченко (Притуляк, 54), Тетерук (Голуб, 54), Могіль.

Попередження: Петренко (67), Ізотов (81) – Давиденко (30), Ньянка (50), Швець (61), Розгон (85)

Арбітр: Віталій Маляр (Хмельницький)

Мабуть жодна людина в світі не змогла б вірно передбачити склад Рубікона на цей матч. Адже осторонь гри залишились 6 травмованих гравців, до яких треба додати хворих Близна та Довідайтіса, а також дискваліфікованого Грабовського. Тому наш тренерський штаб надав можливість перевірити у дії амбіції найближчих резервістів.

У дебюті гри Рубікон діяв занадто обережно. Наші футболісти в першу чергу вирішували питання захисту власних воріт. Але їх помилки становились великими проблемами. І якщо після гри рукою Островерха біля власного карного майданчика лише рикошет врятував Рубікон від голу  Чепурненка, йшла лише 6 хвилина матчу. То через кілька хвилин безглуздий фол Давиденка, який збив Бриженка без м’яча у своєму карному майданчику призвів до пенальті. З позначки Чепурненко не схибив. Віддамо належне гравцям Рубікону, вони не стали будувати мур біля власних воріт після пропущеного голу, а намагалися провести швидку атаку. І це їм вдалось. Захисники Діназу сфолили проти Тетерука у 23-х метрах від воріт. До м’яча підійшов Улянченко і сильно пробив у площину воріт. Голкіпер господарів невдало відбив м’яча перед собою, а Євгеній Могіль був першим на добиванні і спрямував його в сітку воріт. Після цього гра дещо заспокоїлась. Рубікон граючи другим номером намагався швидко переходити з оборони в атаку і часом їм це вдавалось. Але спрацювала давня хвороба нашої команди – невдала гра у обороні при виконанні суперником стандартних положень. На 40-й хвилині після 8-го кутового біля наших воріт Ічанський головою замкнув подачу Чепурненка з корнеру. І на перерву наша команда піша поступаючись в рахунку.

Коли розпочався другий тайм, здавалось що гравці Рубікону подумки буди ще у роздягальні. Вони дозволили суперникам провести кілька небезпечних атак. І на 47-й хвилини все той же Чепурненко зі штрафного змусив голкіпера Дениса Ферта втретє витягати м’яча з воріт. Наш тренерський штаб намагався врятувати ситуацію за допомогою замін, але м’яч у середині другої половини гри знов побував у воротах Рубікона – його автором став Артем Бафталовський, який забиває киянам вже 4-й матч поспіль. Незважаючи на рахунок наші гравці продовжували створювати моменти. І останній з них виник на 89-й хвилині. З глибини поля був відданий розрізний пас на Могіля, але голкіпер суперника Котовий вибив м’яч у підкаті поза межами карного майданчика. Наша команда не змогла обірвати неприємну для себе серію без перемог, яка вже складає 6 матчів.