Діназ – Рубікон 4:1. Цифри матчу

Матч Діназ – Рубікон приніс деякі цікаві статистичні факти.

У цій грі гравці Рубікону тричі били по воротам суперника і всі удари були у площину воріт. Діназ завдав 26 ударів (16 у площину воріт).

Проти гравців Рубікону порушували правила 11 разів. Найчастіше фолили проти Євгенія Могіля – 3 рази, Гліба Тетерука, Олексія Притуляка і Євгенія Розгона – по 2 рази. Діназ пробивав штрафні 17 разів. 4 рази порушував правила Даніїл Давиденко, тричі – Євгеній Могіль.

Наша команда виконала 2 кутових, суперник – 14.

Рубікон 18 разів вводив м’яч з ауту, Діназ – 17.

Кияни протягом матчу виконали 9 акцентованих подач та прострілів у карний майданчик суперника. Вишгородці зробили це 10 разів.

Двічі гравці Рубікону потрапляли у штучний офсайд, Діназ – 4 рази.

Арбітр матчу Віталій Маляр 4 рази попереджував гравці нашої команди та призначив пенальті у ворота Рубікону, футболісти Діназу отримали 2 жовтих картки.

Віктор Курята провів 20-й матч на чолі Рубікону у чемпіонатах Другої ліги.

Півзахисник Євгеній Розгон став 136-м гравцем Рубікону, який грав за нашу команду у чемпіонатах України.

Рубікон не може виграти у 6-му матчі поспіль (2 нічиї, 4 поразки, різниця м’ячів 4-12).

Гол гравця Діназу Артема Бафталовського став 100-м, який побачили глядачі у матчах з участю Рубікона (28 забито, 72 пропущено). До речі Бафталовський забиває нам у 4-му матчі Діназа поспіль.

Вчетверте у своїй історії Рубікон програв з рахунком 1:4 (3 випадок у Другій лізі).

Це 19 поразка з великим рахунком нашої команди за всі часи виступів у чемпіонатах країни.

Євгеній Могіль забив 7 гол команди у проміжок між 21-25 хвилинами. Цей гол дозволив нашому нападнику піднятись на 10-16 місця у списку бомбардирів клубу.

Віталій Маляр призначив 27 пенальті у ворота Рубікону в матчах чемпіонатів країни. Він також став 10-м, ювілейним, у зустрічах Рубікону в Другій лізі.

В ворота Дениса Ферта призначали 3 пенальті і усі вони були реалізовані. Найчсастіше арбітри призначали пенальті у ворота які захищав Олексій Майборода – 6 разів (4 реалізовано).

Синхронно завершились серії двох гравців за кількістю матчів поспіль. Мова йде про Владислава Зоренка та Артема Махоніна. Вони зупинились на результаті у 14 ігор. Нагадаємо, що рекорд належить Віктору Бачинському – 28 матчів поспіль.

Даніїл Давиденко отримав перше попередження у 12 грі.

Для Богдана Швеця жовта картка у грі проти Діназу стала 7-ю у чемпіонаті (анти-лідер сезону у Другій лізі) та 18 за всі часи виступів у Рубіконі (новий рекорд клубу).

Ганський легіонер Рубікону Стефен Ньянка зіграв 10-й матч за наш клуб. І за цим показником у списку легіонерів він ділить 2-4 місця разом з Буреймою Бамбою та Нене Жуніором. Серез іноземців клубу найбільшу кількість ігор провів Мерги Жетсои Донхо – 13.

Свої 5-матчі за Рубікон у чемпіонатах країни провели Олексій Притуляк та Гліб Тетерук. До того ж для Притуляка матч проти Діназу став 55-м за його часів виступів у Другій лізі.

Також ювілейний, але 65-й матч у Другій лізі провів Богдан Швец.

Гра проти Діназа стал 10-ю у Другій лізі для Рудольфа Сухомлинова.