Рубікон – Карпати Львов. Текстова онлайн трансляція

Матч завнершено

89 хвилина. 0:5 25 удар Карпат став роковим – Чачуа забиває п’ятий гол у наші ворота

88 хвилина. Ферт робить сейв після удару Кожанова

87 хвилина. 20 аут для Карпат

85 хвилина. Заброс від Приймака на Кожанова – удар Дениса – поперечина

84 хвилина. Попередження. Розгон фолить у атаці

83 хвилина. Попередження. Сімінін зриває прохід Бороденка

82 хвилина. Заставний потрапив у офсайд

80 хвилина. Гравці Карпат вже вшосте потрапляють у офсайд

77 хвилина. Остання заміна у Карпат – замість Повалія вийшов Дударенко

77 хвилина. Дві заміни у Рубікона – замість Уманця і Матвіїшина грають Близно та Розгон

75 хвилина. 20 удар від Карпат

69 хвилина. Дві заміни у Карпат – замість Ткачука і Болденкова грають Єрмаченко і Притиковський

67 хвилина. 10 кутовий для Карпат

64 хвилина. Дві заміни у Рубікона – замість Зоренка і Притуляка грають Голуб і Давиденко

64 хвилина. Дві заміни у Карпат – замість Будника і Галенкова вийшли Гуменюк і Заставний

62 хвилина. Карпати домінують на полі

59 хвилина. 0:4 Кожанов робить дубль

58 хвилина. 0:3 З передачі Кожанова Повалій головой пробив під дальню стійку

55 хвилина. 0:2 Денис Кожанов реалізував пенальті

55 хвилина. Покойовий у своєму карному майданчику фолить проти суперника

50 хвилина. 0:1 Будник віддав передачу під удар – Галенков пробив влучно

50 хвилина. Попередження. Болденков фолить проти Зоренкоа зриваючи вихід сам на сам

49 хвилина. Повалій з близької відстані забиває гол, але арбітр не фіксує його – офсайд

48 хвилина. Небезпечна атака Карпат – удар другим темпом Будника – поперечина

46 хвилина. Другий тайм стартував. Замін не було

Карпати вже повернулись на поле, А Рубікон і арбітри ще у роздягальнях

Перший тайм завершено

45 хвилина. Вилучення. Богдан Швец безглуздо фолить у середині поля і отримає другу жовту

45 хвилина. Компенсований час – 1 хвилина

45 хвилина. Після подачі кутового Болденков пробив над поперечиной

43 хвилина. Будник намагався переправити у сітку простріл з флангу – поруч зі стійкою

42 хвилина. Лише 5 аут для Рубікона

38 хвилина. 5 штрафний для Рубікона. Цього разу Кожанов фолить проти Ферта

36 хвилина. Будник врізався у Грабовського. Арбітр сігналізує, що допомога лікарів не потрібна

35 хвилина. 5 кутовий для Карпат

34 хвилина. Ферт тащить мертвий м’яч з-під поперечини

32 хвилина. Удар гостей з-за меж карнолго майданчика – рикошет від ноги захисника – Ферт відбиває м’яч преред собою, а Махонін відправляє його на кутовий

27 хвилина. Уманець в офсайді

27 хвилина. Удар Притуляка захисник блокує рукой, але арбітр цього не помічає

25 хвилина. 10 аут для Карпат

24 хвилина. Уманець знов у грі

23 хвилина. Приймак повернувся у гру. Уманцю намагаються зупинити кров

23 хвилина. Пауза у грі затягується

21 хвилина. Жорсткий стик Приймака та Уманця. У гравця Рубікона розбита голова

20 хвилина. Удар Зоренка з-за меж карного майданчика – вище воріт

20 хвилина. Гравці Карпат від початку матчу тричі порушували правила – і всі 3 рази проти Притуляка

16 хвилина. У стику із Грабовським зазнав пошкодження Будник – йому надають допомогу

15 хвилина. Карпати нанесли 5 удар по нашим воротам, але 4 з них були повз ворота

12 хвилина. Небезпечна атака Карпат – Будник намагався перебросити Ферта, але перекинув і ворота

10 хвилина. Попередження. Швець грубо збиває суперника на своїй половині поля

8 хвилина. Рубікон жваво розпочав гру і створив пару атак лівим флангом, на якому  активно діє Богдан Покойовий

1 хвилина. Матч розпочався

Доброго дня! Ми починаємо текстову онлайн трансляцію матчу Рубікон – Карпати Львів.

Стартовий склад Рубікону: Ферт, Матвіїшин, Грабовський, Махонін, Покойовий, Швець, Притуляк, Уманець, Зоренко, Бороденко, Могіль. Запасні: Коломієць, Близно,Голуб, Давиденко, Довідайтіс, Ньянка, Розгон, Тетерук.

Стартовий склад Карпат: Сілецький, Сімінін, Болденков, Лобай, Ткачук, Чачуа, Повалій, Галенков, Кожанов, Будник. Запасні:Кучинський, Єрмаченко, Маткобожик, Притиковський, Дударенко, Гуменюк, Заставний.