Рубікон – Карпати (Львів) 0:5

Голи: 0:1 Галенков (50), 0:2 Кожанов (55 – пенальті), 0:3 Повалій (58), 0:4 Кожанов (59), 0:5 Чачуа (89).

Рубікон: Ферт, Матвіїшин (Розгон, 77), Грабовський, Махонін, Покойовий, Швець, Притуляк (Давиденко, 64), Уманець (Близно, 77), Зоренко (Голуб, 64), Бороденко, Могіль.

Карпати: Сілецький, Сімінін, Болденков (Притиковський, 69), Лобай, Ткачук (Єрмаченко, 69), Чачуа, Повалій (Дударенко, 77), Галенков (Заставний, 64), Кожанов, Будник (Гуменюк, 64).

Попередження: Швець (10), Розгон (84)  – Болденков (50), Сімінін (83)

Вилучення: Швець (45 – друге попередження)

Арбітр: Єгор Кевліч (Кропивницький)

Напередодні матчу проти одного з лідерів змагань здавалось, що Рубікон зможе виставити свій майже оптимальний склад, за винятком травмованих вже довгий термін Марченка, Луценка та Пацкана. Але за дві години до стартового свистка стало відомо про те що не зможуть зіграти основні гравці Рубікону – Владислав Улянченко та Рудольф Сухомлинов. Пошкодження, які вони отримали на передматчевому тренуванні виявились серйозними.

І все ж у першому таймі господарі поля виглядали пристойно. Вони гостро атакували лівим флангом, де до атак підключався Богдан Покойовий. Але більш досвідчені гравці Карпат досить швидко розрахували вектор загрози власних воріт та почали діяти пильніше у захисті. В середині першого тайму спекотно було біля воріт Ферта. Кіпер Рубікону кілька разів ставав на заваді гравцям Карпат. Він впорався з рикошетом від ноги власного захисника на 32-й хвилині. А невдовзі відбив небезпечний постріл під поперечину після кутового. Впевнена гра киян давала надії, що після перерви вони зможуть загострити події, але на останній хвилині тайму вдруге побачив перед собою жовту картку капітан Рубікона Богдан Швець, залишивши партнерів у меншості.

У другому таймі на полі домінувала команда гостей, яка у підсумку перемогла з великим рахунком – 0:5. До речі, домашня поразка з таким рахунком є повторення антирекорда клубу. У поточному сезоні наша команда вже програвала 0:5 Поліссю. Але то була гра на Кубок, а ось у чемпіонаті це найгірший результат Рубікона на своєму полі.