Рубікон – Карпати (Львів) 0:5. Цифри матчу

Матч Рубікон – Карпати (Львів) приніс кілька статистичних цікавинок.

Гравці Рубікону за весь матч нанесли лише один удар: це зробив Владислав Зоренко. Гості били по нашим воротам 27 разів (у площину – 10).

 Рубікон 14 разів пробивав штрафні удари. По 4 рази суперники фолили проти Олексія Притуляка та Владислава Зоренка. Карпати отримували право на штрафні удари 12 разів. Найчастіше – тричі – порушував правила Богдан Швець.

Наша команда не подала жодного кутового, а суперник виконав їх 13 разів.

Рубікон 7 разів вводив м’яч з ауту, Карпати – 22.

Наша команда виконала 5 акцентованих подач або прострілів до карного майданчика львів’ян, суперники це зробили 12 разів.

4 рази гравці Рубікону опинялись у офсайді, футболісти Карпат 7 разів.

Арбітр зустрічі Єгор Кєвліч продемонстрував гравцям Рубікона 1 жовту картку Євгенію Розгону , а також вилучив за два попередження Богдана Швеця. Цей рефері у кожному матчі призначає пенальті у ворота киян. Загалом у 3-х поєдинках у наші ворота пробивали 5 11-метрових ударів. Гравці Карпат у цій грі отримали 2 попередження.

В матчі проти Карпат Богдан Швець наздогнав лідерів за кількістю проведених матчів у футболці Рубікона в чемпіонатах країни – Олександра Марченка та Максима Тищенка. Відтепер в нашій команді одразу 3 рекордсмена.

Рубікон програв 55-й матч у чемпіонатах країни.

Вперше наша команда програла у чемпіонаті країни з рахунком 0:5. До того ж це найбільша домашня поразка нашої команди в чемпіонатах на своєму полі. Ще одного разу Рубікон програв з таким рахунком у Кубку України вдома.

Найчастіше в своїй історії Рубікон пропускав голи у заключну 5-хвилинку матчів. І ось у грі з Карпатами ми пропустили у 19-й раз (8 у чемпіонатах ПФЛ).

У ворота Рубікона призначено 28-й пенальті за всі роки (11-й у чемпіонатах ПФЛ). Голкіпер Денис Ферт ділить наразі 2-3 місця з Євгеном Стрижом за кількістю призначених у їх ворота 11-метрових ударів – по 4. Більше били лише Олексію Майбороді – 6 разів.

Дмитро Бороденко увійшов до топ-20 гравців Рубікона за кількістю проведених ігор (19).

Свої 15-ті матчі за нашу команду зіграли Денис Голуб, Владислав Зоренко та Артем Махонін.

10 гру за Рубікон провів Руслан Грабовський.

Богдан Швець став 3-м гравцем Рубікона (разом з Богданом Покойовим та Русланом Грабовським), якого двічі було вилучено у матчах чемпіонатів країни.