Чернігів – Рубікон 2:1

Чернігів – Рубікон 2:1

Голи: 1:0 Мироненко (34), 1:1 Зоренко (43), 2:1 Зенченко (79)

Чернігів: Ширай, Борщ, Шумило, Лакеєнко, Романченко, Зенченко, Мироненко (Кільдій, 90), Кривобороденко (Чаус, 75), Сердюк (Вересоцький, 88), Ментей (Гребенщиков, 90), Лазаренко (Макаренко, 60).

Рубікон: Ферт, Грабовський, Махонін (Довідайтіс, 55), Покойовий, Леонов, Матвіїшин, Зоренко, Притуляк (Голуб, 69), Уманець (Близно, 77), Бороденко, Могіль. 

Попередження: Борщ (4), Ментей (32) – Грабовський (32), Бороденко (53), Голуб (81).

Арбітр: Крістіна Козорог.

Рубікон приїхав на виїзний матч до Чернігова після 7-ми ігор без перемог. До того ж у лазареті команди залишались кілька ключових гравців. Тренерський штаб клубу також не міг розраховувати на дискваліфікованого Богдана Швеця, якого було вилучено у попередньому матчі з львівськими Карпатами. Тож його місце у центрі поля зайняв Василь Матвіїшин, якого раніше тренери задіювали на фланзі. Ще одну проблемну позицію на лівому фланзі захисту закрив Владислав Леонов. А ось у нападі з перших хвилин діяв Євгеній Могіль, незважаючи на невеличке пошкодження.

Щодо складу господарів, то в ньому були відсутні дискваліфіковані Артур Бибік, Богдан Литвиненко та Андрій Порохня.

Перші хвилини гри команди провели без загострення. Було помітно, що суперники більше турбувались захистом власних воріт. У такій грі майже без моментів, наче грім серед ясного неба, був неймовірний за своєю красою забив Мироненко. Гравець Чернігова пробив з-за меж карного майданчика і влучив у самісіньку дев’ятку. Але команди пішли з нічийним результатом. Зоренко зміг вразити ворота господарів з середньої відстані на 43-й хвилині.

Хтозна як би завершилась ця гра, якби легіонер Рубікона Томас Довідайтіс зміг скористатися своїм шансом. Євгеній Могіль вивів молодого форварда сам на сам з кіпером Десни. Томас не став бити у один дотик, а намагався зробити все напевно, але Ширай намір гравця гостей розгадав та відбив удар. А на 79-й хвилині Чернігів забив переможний м’яч. У сутолоці біля воріт Рубікона після 12-го за рахунком кутового Зенченко виявився найспритнішим. В Дениса Ферта не було жодного шансу відбити м’яч, пробитий з близької відстані.

Серія Рубікона без перемог триває і досягла вже 8 матчів.