Чернігів – Рубікон 2:1. Цифри матчу

Матч Чернігів – Рубікон приніс кілька статистичних цікавинок.

Наша команда завдала по воротам суперників 7 ударів (5 у площину). Двічі бив Євгеній Могіль. Суперники били 18 разів (9 – у площину воріт).

Рубікон пробивав штрафні удари 15 разів. По 3 рази суперники фолили проти Олексія Притуляка та Євгенія Могіля. Чернігів 25 разів виконував штрафні удари. Найчастіше в нашій команді порушував правила Олексій Притуляк – 8 разів.

Рубікон тричі подавав кутові, а суперник – 14 разів (у другому таймі – 8).

Наша команда 16 разів вводила м’яч з ауту, Чернігів – 26.

Гравці Рубікону за весь матч виконали 5 акцентованих подач та прострілів у карний майданчик суперника. Футболісти Чернігова робили це 13 разів.

Двічі форвард Рубікона Євгеній Могіль опинявся у положенні поза грою, суперники 4 рази.

Матч проти Чернігова став 99-м для Рубікона у чемпіонатах України (з урахуванням 2-х технічних перемог у змаганнях ААФУ).

Владислав Зоренко став автором 90-го голу Рубікона у чемпіонатах країни за всю історію клубу.

Віктор Курята провів 80-й матч у чемпіонатах України на посту головного тренера Рубікона.

Наша команда удев’яте поступилась з рахунком 1:2 (5 раз у Другій лізі).

12 раз Рубікон забив у проміжок між 41-45 хвилинами матчу у своїй історії. Це рекордний показник нашої команди. У другій лізі Рубікон ще жодного разу не забивав у проміжки між 6-10, 26-30, 46-50 та 51-55 хвилинами.

Наша команда у 8 раз пропустила у проміжок між 31-35 хвилинами та також увосьме між 76-80.

Відтепер межа першої сотні гвардійців Рубікона – 5 матчів. Поза першою сотнею залишились 36 футболістів.

Дмитро Бороденко провів 20-й матч за Рубікон у чемпіонатах України (5 ігор у ААФУ та 15 – у Другій лізі). Це дозволило йому увійти до топ-15 гвардійців клубу.

До 20-ки гвардійців потрапив Євгеній Могіль (19 матчів), до топ-25 одразу троє: Денис Голуб, Владислав Зоренко та Артем Махонін – вони зіграли по 16 ігор.

Гол Владислава Зоренка вивів його на 4-6 місце серед бомбардирів Рубікону.

За кількістю пропущених м’ячів Денис Ферт (5 матчів) ділить 2-3 місця з Вадимом Левченко (9 матчів). Більше пропускав лише Олексій Майборода (30 голів у 23 іграх). Загалом ворота нашої команди у чемпіонатах України захищали 15 голкіперів.

Дмитро Бороденко у грі проти Чернігова отримав вже 6 попередження за нашу команду і за цим показником він увійшов до 10-ки самих недисциплінованих футболістів клубу, яку очолює Богдан Швець (18 попереджень і 2 вилучення).

4 попередження у цьому сезоні отримав Денис Голуб і він має пропустити наступний матч через дискваліфікацію.