Карпати (Галич) – Рубікон. Текстова он-лайн трансляція

Матч завершено

90+3 хвилина. 15 штрафний для Рубікона заработав Близно

90+1 хвилина. 8 кутовий для Карпат

90 хвилина. Компенсований час – 4 хвилини

89 хвилина. 3:0 Лебедь зі штрафного влучив у дальню дев’ятку

88 хвилина. Остання заміна Карпат – замість Вальєхо грає Мордас

84 хвилина. 10 аут у Карпат

83 хвилина. Четверта заміна у Рубіконі – замість Уманця грає Давиденко

82 хвилина. Жорсткий стик Покойового і Даниловського – треба допомога лікарів

81 хвилина. Дві заміни у Карпат – замість Сущака і Берези вийшли Патанеллі та Лісовик

78 хвилина. Падіння Близна у карному майданчику арбітр залишив без уваги, хоча асистент йому сігналізував про фол з боку гравця Карпат

75 хвилина. 10 штрафний для Карпат

73 хвилина. 2:0 Подача з глибини поля і Вичіжанін забив головою

71 хвилина. Близно фолить у атаці

70 хвилина. Ферт двічі виручає своїх партнерів

69 хвилина. Третя заміна у Рубіконі – замість Притуляка грає Близно

66 хвилина. Сухомлинов фолить на правому фланзі

65 хвилина. Друга заміна у Рубіконі – замість Швеця грає Бороденко

63 хвилина. Карпати прижали наших гравців до власних воріт

62 хвилина. Махонін хотів вибити м’яч і влучив у Сухомлинова – кутовий

60 хвилина. Два гострих моменти у наших воріт – спочатку форвард Карпат не влучив у площину, а у наступній атаці здорово зіграв Ферт

58 хвилина. Дві заміни  у Карпат – замість Болівара і Хаммонда грають Бей і Скотто

57 хвилина. Помилка Грабовського призвела до гострого моменту – Лебедь влучив у штангу

54 хвилина. Гравець Карпат потрапив у офсайд

54 хвилина. Притуляк заработав перспективний штрафний

53 хвилина. Швець побачив ривок Зоренка і віддав йому гостру передачу – Авраменко був змушений вибити м’яч на кутовий

50 хвилина. Попередження. Хаммонд відмахнувся від Грабовського та влучив йому у обличчя

49 хвилина. Ферт своєчасно вийшов з воріт та зірвав контратаку суперника

48 хвилина. Притуляк заработав кутовий

46 хвилина. Заміна у Рубіконі – замість Леонова грає Сухомлинов

46 хвилина. Другий тайм стартував

Команди виходять з роздягалень на другий тайм

Перший тайм завершено

45 хвилина. Компенсований час – 1 хвилина

43 хвилина. Зоренко лежить на газоні. Але допомога лікаря йому не знадобилась

41 хвилина. 5 штрафний для Карпат

39 хвилина. 10 штрафний для Рубікона

36 хвилина. Після подачі кутового Вичіжанін не влучив у ворота

33 хвилина. Попередження. Болівар грубо фолить проти Зоренка. Арбітр дав дограти епізод і після цього показав жовту картку

31 хвилина. Наш захист ледь не привіз черговий гострий момент у свої ворота

29 хвилина. Карпати володіють ігровою перевагою

27 хвилина. Суперник фолить проти Зоренка. До воріт суперника метрів 35

25 хвилина. Притуляк намагався змусити суперника помилитися, але м’яч пішов за межі поля від нашого гравція

23 хвилина. Попередження. – Лебедь заважав ввести м’яч зі стандарту

22 хвилина. Вдруге гравець Карпат опинився у офсайді

19 хвилина. Довга позиційна атака Рубікона, але до удару справа не дійшла

17 хвилина. Матвіїшин з Покойовим напрацювали на кутовий. Це перший корнер для нашої команди

16 хвилина. Фол проти Грабовського на лінії нашого карного майданчика

15 хвилина. Уманець заработав штрафний на лівому фланзі

13 хвилина. Гравець Карпат потрапив у офсайд

11 хвилина. Ферт відбив небезпечний удар на кутовий

10 хвилина. Рубікон вибіг у контратаку правим флангом. Уманець промчав по флангу, відпасував на Покойового, той зробив простріл у карний майданчик суперника – Зоренко не дістався до м’яча

6 хвилина. Вилучення. Могіль у стику відмахнувся від суперника і отримав червону картку

4 хвилина. Попередження. Швець з фолом зриває атаку господарів

3 хвилина. 1:0 Береза робить подачу і Сущак б’є у протихід Ферту

2 хвилина. Гравцю Карпат Березі надають допомогу

1 хвилина. Могіль потрапив у офсайд

1 хвилина. Матч розпочався

З центру починають гравці Карпат

Нагадаємо, що сьогодні у грі не бере участь півзахисник Денис Голуб, який дискваліфікований за 4 жовті картки. Також відсторонено головного тренера Рубікона Віктора Куряту, якого було вилучено у матчі проти Чернігова

Рубікон сьогодні гратиме у помаранчевій формі, а Карпати  – у зелено-білій

Судді виводять команди на штучний газон Хет-трик Арени

Сьогодні півзахисник нашої команди Богдан Швець має зіграти 46-й матч за Рубікон у чемпіонатах країни і за цим показником стане одноосібним рекордсменом клубу. Він сьогодні гратиме з капітанською пов’язкою

Команди завершили розминку та пішли у роздягальні

Доброго дня!

Прес-служба Рубікона починає текстову он-лайн трансляцію матчу 20-го туру Карпати (Галич) – Рубікон.

Стартовий склад Рубікона: Ферт, Грабовський, Покойовий, Махонін, Леонов, Швець, Матвіїшин, Уманець, Зоренко, Притуляк, Могіль. Запасні: Близно, Бороденко, Давиденко, Розгон, Сухомлинов, Тетерук.

Стартовий склад Карпат: Стегніцький, Авраменко, Калинчук, Даніловський, Вичіжанін, Сущак, Болівар, Хаммонд, Береза, Лебедь, Вальєхо,. Запасні: Лісовик, Мордас, Матусевич, Скотто, Патанеллі, Бей, Шевчук, Мельничук, Дуван.