Голи: 1:0 Сущак (3), Вичіжанін (73), 3:0 Лебедь (88)

Карпати: Стегніцький, Авраменко, Калинчук, Даніловський, Вичіжанін, Сущак (Патанеллі, 81), Болівар (Бей, 58), Хаммонд (Скотто, 58), Береза (Лісовик, 81), Лебедь, Вальєхо (Мордас, 88)

Рубікон: Ферт, Грабовський, Покойовий, Махонін, Леонов (Сухомлинов, 46), Швець (Бороденко, 65), Матвіїшин, Уманець (Давиденко, 83), Зоренко, Притуляк (Близно, 69), Могіль

Попередження: Лебедь (23), Болівар (33), Хаммонд (50) – Швець (4)

Вилучення: Могіль (6)

Гірше дебюту, ніж у грі проти Карпат для Рубікона важко було уявити. Вже на 3-й хвилині Береза зробив навіс з лівого флангу і Сущак пробив у протихід воротареві. Пройшло кілька хвилин і наша команда залишилась у меншості. Могіль зреагував на провокацію гравця Карпат і побачив перед собою червону картку.

Незважаючи на гру в меншості Рубікон добре провів другу половину першого тайму і мав кілька моментів, щоб зрівняти рахунок, але перетворити свої шанси у голи не вдалось.

У другому таймі господарі все ж таки змогли нав’язати свою гру. Кілька разів партнерів врятував Ферт, але й він був безсилим коли після передачі з глибини поля Вичіжанін вразив головою ворота Рубікона. Крапку і грі поставив Лебедь, який майстерно виконав штрафний удар – 3:0.