Карпати (Галич) – Рубікон 3:0. Цифри матчу

Заключний матч Рубікона у осінньої частини чемпіонату приніс нові статистичні цікавинки.

Наша команда лише раз потурбувала голкіпера суперників своїм ударом. Він, до того ж, прийшовся у площину воріт. А тим часом гравці Карпат 20 разів били по нашим воротам (11 – у площину).

Рубікон 15 разів пробивав штрафні удари. Найчастіше суперник порушував правила проти Олексія Притуляка, Артема Уманця та Владислава Зоренка – по 3 рази. Наші гравці фолили також 15 разів. Більша кількість у Богдана Швеця – 3. Відмітимо, що вже за перше порушення правил він отрима жовту картку. Також після першого фолу побачив перед собою червоне світло нападник Євгеній Могіль.

Рубікон тричі виконував кутові удари, суперник – 8 разів.

Наша команда 7 разів вводила м’яч з ауту, а Карпати виконали цю процедуру 12 разів.

Гравці Рубікон 5 разів зробили акцентовані подачі та простріли у карний майданчик суперників. Карпати відмітились 11 подібними діями.

Нападник Рубікона Євгеній Могіль за 7 хвилин, що перебував на полі встиг одного разу потрапити у офсайд, футболісти Карпат тричі побували у положенні поза грою.

Матчем проти Карпат з Галича Рубікон відкрив другу сотню призначених матчів з його участю у чемпіонатах України (зіграно 98).

Наша команда 10 раз у своїй історії програла з рахунком 0:3 (6 раз у чемпіонатах Другої ліги).

Арбітр Максим Фірсов став 14-м суддею, який вилучав гравців Рубікона у чемпіонатах країни.

Богдан Швець став одноосібним лідером за кількістю проведених матчах у футболці Рубікона у чемпіонатах країни. Рекордна цифра складає 46 матчів.

Євгеній Могіль провів 20-й матч за Рубікон і вперше був вилучений з поля.

Могіль став 7-м гравцем вилученим з поля у цьому чемпіонаті у складі нашої команди. Також одне вилучення було у Рубікона в матчі Кубку країни у поточному сезоні. Загалом за всю історію клубу гравці Рубікону вилучались 18 разів. Причому Богдан Швець, Богдан Покойовий та Руслан Грабовський – по 2 рази.

Богдан Покойовий та Артем Уманець зіграли 15 матчі у складі Рубікона. Для Василя Матвіїшина гра проти Карпат стала також ювілейною – 10.

Також ця гра стала 50-ю для Богдана Покойового у чемпіонатах Другої ліги. Ще 35 ігор він провів за Оболонь-2.