Олег Луценко: «Намагався бути взірцем для партнерів»

В осінній частині чемпіонату півзахисник Олег Луценко був одним із найдосвідченіших гравців Рубікону.

– Олеже, ти повернувся в команду після нетривалої перерви вже по ходу сезону, пропустивши два стартові тури. Наскільки швидко тобі вдалося влитися у новий колектив?

– Напевно, трохи неправильно називатиме команду новим колективом для мене, оскільки частина хлопців, переважно молодь, залишалася в клубі. І перейшов я до Рубікона з гравцями, з якими проходив підготовку до сезону в Олімпіці. Тож для мене проблеми з адаптацією не було. Новим було тільки відчуття, що майже всі партнери були молодшими за мене за віком. Раніше в інших командах такого не було. Іноді помічав, що молоді гравці дивляться, як я працюю на тренуваннях і в іграх, тому намагався бути взірцем для партнерів.

– У чому ти бачиш відмінність між Рубіконом минулого сезону та нинішнього? Які сильні сторони цього складу?

– Склад Рубікона став значно молодшим, порівняно з минулим чемпіонатом. А молоді футболісти не завжди можуть показати стабільну гру упродовж кількох матчів. В одній грі їм виходить викластися максимально, повністю виконати установку тренера, а на наступну або через одну цього вже немає. Недаремно кажуть, що молодь більше грає серцем, ніж головою. У нас підібрався добрий колектив і у кожній грі ми хотіли перемогти.

– Чому команда не змогла показати більш вдалий результат в осінній частині чемпіонату?

– Так склалися обставини, що команда практично не мала часу на підготовку до сезону. По суті її зібрали за тиждень. І вже під час чемпіонату ми притиралися один до одного. До того ж, у нас часто травмувалися футболісти. Ми тренувалися на штучному покритті, а грати доводилося на натуральному газоні. Я думаю, якби не травми, Рубікон зміг би показати непоганий результат. Я не маю на увазі потрапляння до призерів, але в групі середняків ми повинні були опинитися.

– Як відбувається твоє відновлення після травми?

– 10 грудня вже минуло два місяці після операції на хрестоподібних зв’язках коліна. Відновлення відбувається добре. Займаюся реабілітацією із Володимиром Ярмощуком, який працює у Динамо (Київ). Вже бігаю, стрибаю, і за словами реабілітолога скоро почну працювати на біговій доріжці на повну силу.

– Чи зможеш ти бути у формі до початку старту другої частини чемпіонату?

-Я сподіваюся, що на тренувальний збір вже поїду працювати в основній групі.

– Що б ти хотів побажати вболівальникам Рубікона у новому році?

– Насамперед хочу побажати здоров’я всім! Щастя, успіхів і, сподіваюся, що у 2022 році ми частіше радуватимемо своїх уболівальників перемогами!